Skip to content

O prowadzącym zajęcia

Gitara to sztuka

Co znaczy dla Ciebie "grać na gitarze"?

Każdy dźwięk zagrany na gitarze jest jak wypowiedziane słowo. Z takich słów powinniśmy budować zdania.

Jedne mówimy głośniej, inne ciszej. Czasem trzeba powiedzieć coś szybko, a czasem po prostu się nie odzywać.

Dla mnie utwór jest jak przemówienie, które powinno złapać za serce. Które powinno być bogate w treść, być autentyczne i wyrażać to co czuje. Nie ważne czy chcesz grać bluesa, jazz, rocka czy death metal.

Ważne jakie słowa chcesz przenieść na gryf. 

Szkolenia wideo

Szkolenia wideo to kompleksowa nauka od samego początku. Od tego jak wybrać gitarę, przez to jak ją w ogóle trzymać aż po tworzenie własnych kompozycji. Szkolenia, które proponuje to krótkie kilku-kilkunastominutowe filmiki składające się na całe, wielogodzinne moduły, w których skupiam się na esencji gry na gitarze.


Dlaczego jest to lepsze niż YouToube?

Dlatego, że uczeń ma pewność skuteczności nauki. Na YT często ,,jakiś" gitarzysta po prostu umieszcza ,,jakiś" materiał, ale nie tłumaczy z czego ta wiedza wynika. To tak, jakby psycholog nie wysłuchał swojego pacjenta i zaczął opowiadać na ogólne tematy ludzkich problemów. W konsekwencji szukamy różnych filmików, różnych twórców, a każdy z nich uczy po swojemu.  Kluczem do dobrej nauki jest dobre poznanie z czym borykają się uczniowie.

Ponadto ogromnym plusem jest kompleksowość kursu. Dzięki zwięzłości to konkretna dawka wiedzy, za bardzo niewielką cenę.


Jakie materiały udostępniam?

Po każdej lekcji uczeń dostaje ode mnie najważniejsze informacje, które omawialiśmy w formie papierowej - na przykład: schemat gitary z opisami, budowy gamy, tabulatury czy szczegółową rozpiskę chwytów.

para-gra-na-gitarze-akustyczne-nauka

Korzyści płynące z nauki u mnie

ik1

Elastyczna nauka

Dostosuję plan nauki to twojego stylu życia. Wszyscy mamy dużo obowiązków, ale gra na gitarze to przecież forma relaksu. Chcę, aby nauka gry na instrumencie była przyjemnością, wiec udostępniam wszystkim uczniom kursy on-line. 

ik3

Rozumiesz, co grasz

Zakuć, zdać, zapomnieć? To nie tutaj. Nauka gry na instrumencie to poznanie nowej kultury, nowego języka. Chcę, żebyś rozumiał co grasz i dlaczego. Chcę również poznać Twoją opinie na temat różnych gatunków. Bo przecież tylko tak poznasz muzykę i zaprzyjaźnisz się z nią naprawdę.

ik2

Wysokiej jakości wideo

Wideo, które prezentuję w kursie on-line nagrywane jest w profesjonalnym studio. Kilka kamer zamontowanych w strategicznych miejscach sali oraz gitary pozwalają dokładnie obejrzeć i zrozumieć co dzieje się na gryfie podczas ćwiczenia. 

gitara-ikona-kolorowa

Poziom adekwatny
do wieku

Bez względu na to czy masz 60 lat i chciałbyś spróbować swoich sił w muzyce, czy chcesz przenieść się z gitary klasycznej na elektryczną bądź bas, bez względu na to czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spróbowało gry na instrumencie, zawsze dobieram poziom zajęć do wieku!

Scroll To Top