Skip to content

Naucz się grać!

Osobiste lekcje gry na gitarze

Gitara od zera to coś więcej niż zwykła szkoła gry.

Naszym celem jest wprowadzić Cię w Świat muzyki i rozpalić w Tobie silną pasję. Chcemy dzielić się miłością do instrumentów i pozwolić każdemu z Was na rozwój we własnym kierunku i tempie, z naszą delikatną pomocą.

Chcemy pomóc każdemu, bez względu na wiek czy doświadczenie muzyczne. Marzymy o tym, by nasi uczniowie bawili się muzyką tak samo dobrze jak my!

Nauka od zera, krok po kroku

 • 1.

  Zakupienie gitary

  Na pierwszych lekcjach pomogę Ci dobrać rodzaj instrumentu, jego typ i model oraz wszystkie potrzebne akcesoria. 

 • 2.

  Najważniejsze podstawy

  Bez względu na to co chcesz grać, podstawy muzyki są dla nas wszystkich takie same. Razem przejdziemy przez nie szybko i łagodnie i przekonasz się, że to naprawdę jest ciekawe! 🙂

 • 3.

  Pierwsza melodia

  Gdy już opanujemy fundamenty techniki gitarowej, pokaże Ci jak zastosować je w praktyce i wprowadzę w Świat prawdziwej muzyki- dowiesz się jak tworzyć, a nie tylko odtwarzać!

 • 4.

  Masterclass

  Ostatnim krokiem w trakcie serii kursów "Gitara od Zera" jest opanowanie najtrudniejszych technik gitarowych i nauka tworzenia własnych kompozycji. To zdecydowanie najlepsze co może spotkać Cię po ciężkiej pracy, którą masz już za sobą.

kawa-gitara-nauka-gry-na-gitarze

Szkolenie ON-LINE na platformie kursów

Kluczem dobrej nauki jest poznanie, z jakimi problemami borykają się uczniowie. Po wieloletnich pracach z wieloma uczniami w różnym wieku, wiem gdzie początkujący gitarzyści mogą popełniać błędy. Stąd powstała seria kursów on-line, do których można wracać w każdej wolnej chwili, zatrzymać się na jakimś zagadnieniu, cofnąć film i upewnić się swojej wiedzy. Wybierz kurs dla siebie i zacznij wspaniałą przygodę z gitarą! 

Lekcje ON-LINE

Lekcje na żywo nie są dla Ciebie?

W internetowym świecie czujesz się jak ryba w wodzie? 😉

Specjalnie dla takich osób wprowadziliśmy możliwość lekcji przez internet.

Jak to działa?

Widzisz nauczyciela przez kamerę. Dodatkowo słyszysz muzykę najwyższej jakości i widzisz udostępnioną prezentację multimedialną.

TY też możesz w tym uczestniczyć. Zapisz się już dziś! 🙂

kurs-online-tło
Scroll To Top